forex trading logo
FacebookRSS Feed

Zabytkowe autobusy


Nasz ubezpieczyciel


Główna Główna Wydarzenia KMKM na Warsaw Bus Expo 2017
KMKM na Warsaw Bus Expo 2017 PDF Drukuj Email
sobota, 25 marca 2017 00:00

Zorganizowana w dniach 22-24 marca, II edycja Targów Transportu Publicznego Warsaw Bus Expo, wraz z Międzynarodowymi Targami Transportu Spedycji i Logistyki, zorganizowane przez Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo, przyciągnęły łącznie 134 wystawców i 7880 profesjonalnych odwiedzających. Wystawy zajęły łącznie ponad 40 tysięcy metrów kwadratowych a wśród nich nie mogło zabraknąć KMKM-u!

Podczas imprezy Warsaw Bus zaprezentowano autobusy, wyposażenie, części autobusowe, akcesoria, usługi serwisowe i nie tylko. Na targach pojawiły się największe światowe marki, m.in.: Mercedes, MAN, Scania, Iveco, Isuzu, Autosan, Otokar, Irizar, VDL, MAZ i SOR.

Thumbnail Thumbnail Thumbnail

Nie zabrakło również autobusów zabytkowych. Nasze Stowarzyszenie pokazało dwa jelcze „ogórki”, malutkiego ikarusa 405 oraz klasycznego przegubowca. Na stoisku można było zobaczyć również wiele rekwizytów minionej epoki jak np. pralka „Frania”. Pojawiły się tam za sprawą Adventure Warsaw, które podczas oferowanych przez siebie wycieczek przenosi w czasie.

Thumbnail Thumbnail Thumbnail

Warto nadmienić, że w ramach współpracy z KMKM taką podróż w czasie można odbyć również naszymi autobusami. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj.

Zachęcamy również do obejrzenia krótkiej wideorelacji z targów, którą Niskopodłogowiec opublikował na swoim kanale na YouTube.


 

Nowości

Popularne

Na skróty

Nasze serwisy
Joomla!. XHTML and CSS.

Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zoptymalizowania jej funkcjonowania.Zobacz polityke prywatnosci.