forex trading logo
FacebookRSS Feed

Zabytkowe autobusy


Nasz ubezpieczyciel


WOŚP 2018 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 stycznia 2018 22:31

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej po raz kolejny wziął udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasi klubowicze kwestowali na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków.
Łącznie zebraliśmy 34 039,10 zł!
Nasze działania związane z 26 Finałem rozpoczęły się już nad ranem. Nasz najnowszy zabytek, niskopodłogowy Jelcz M121M nr 4891, razem z dwoma innymi autobusami należącymi do Miejskich Zakładów Autobusowych przywiózł obsługę oraz członków Pokojowego Patrolu z hotelu na pl. Defilad, a po zakończeniu imprezy odwiózł ich z powrotem.

Thumbnail Thumbnail

Naszych wolontariuszy można było spotkać w pięciu autobusach linii 26F, kursującej na trasie CH Reduta oraz trzech składach tramwajów linii W, kursującej na trasie Pl. Narutowicza - Ratuszowa-ZOO.

Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail

Thumbnail Thumbnail Thumbnail

Przed godziną 20:00 wszystkie brygady spotkały się pod sceną główną WOŚP na pl. Defilad żeby obejrzeć tradycyjne "Światełko do Nieba".

Thumbnail Thumbnail

Zebrane pieniądze liczyliśmy do późnych godzin nocnych...

Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail Thumbnail

Dziękujemy i zapraszamy za rok! Siema!


KMKM Warszawa serdecznie dziękuje spółkom Miejskie Zakłady Autobusowe oraz Tramwaje Warszawskie za udostępnienie taboru, a także Zarządowi Transportu Miejskiego za pomoc przy organizacji linii.


 

Nowości

Popularne

Na skróty

Nasze serwisy
Joomla!. XHTML and CSS.

Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu zoptymalizowania jej funkcjonowania.Zobacz polityke prywatnosci.